Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...

Правила користування сайтом


Визначення

Користувач сайту (далі Користувач) — особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт інтернет-магазин.
Сайт інтернет-магазину synychka.com.ua (далі — Сайт).
Адміністрація сайту (далі Адміністрація сайту інтернет-магазину) — уповноважені співробітники управління Сайтом, які організовують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

Загальні положення

Ці Правила та умови користування Сайтом (далі, Правила) є публічним договором між власником інтернет-магазину synychka.com.ua компанією у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Котекан» і кожним користувачем нашого сайту.
Використовуючи наш інтернет-магазин, Ви приймаєте та погоджуєтеся з цими Правилами та умовами користування сайтом synychka.com.ua в цілому. Якщо ви не згодні з цими правилами, використання сайту нашого інтернет-магазину (synychka.com.ua) заборонено.

Правила

Інформація, розміщена на сайті, може використовуватися тільки за умови дотримання всіх вимог, тому просимо уважно прочитати правила користування Інтернет -магазином (далі — Правила/Правилами), що визначають порядок роздрібного продажу товарів через інтернет-магазин. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні , що володіє необхідною право- і дієздатністю, а рівно всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для придбання товарів через Інтернет- магазин synychka.com.ua. У випадку, якщо Ви не згодні з цими Правилами, будь ласка, відмовтеся від використання інформації.

Інтелектуальна власність

Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на Сайті, є власністю Продавця і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на сайті, є власністю їхніх власників.
Забороняється завантажувати матеріали цього сайту для особистого комерційного та некомерційного використання Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Посилання на інші сайти

Посилання на інші ресурси (сайти), які знаходяться на цьому Сайті, призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на сайти, посилання на які знаходяться на цьому сайті.

Зміни

Адміністрація Сайту залишає за собою право на свій власний розсуд в будь-який час вносити зміни і поправки, а також доповнювати або видаляти будь-які розділи цієї Угоди, повністю або частково. Зміни, внесені до Угоди, будуть дійсні після того, як повідомлення про ці зміни буде розміщено на Сайті. Ваше подальше використання Сайту після розміщення повідомлення про зміни в Угоді означає Вашу згоду з цими змінами. Адміністрація сайту може в будь-який час без попереднього повідомлення скасовувати, змінювати, виправляти будь-які помилки або упущення в будь-якому розділі сайту, а також вносити інші зміни в матеріали Сайту і розміщувати на ньому інформацію про продукцію або ціни (якщо така є), призупиняти або припиняти роботу різних розділів Сайту, включаючи доступ до деяких функцій Сайту. Адміністрація сайту також може накладати обмеження на певні функції і послуги або обмежувати Ваш доступ до окремих розділів Сайту або до всього Сайту без повідомлення та будь-якої відповідальності зі свого боку.

Безпека

Ви не повинні:

  • використовувати будь-які пристрої або програмне забезпечення, яке може перешкодити роботі Сайту;
  • здійснювати будь-які дії, в результаті яких інфраструктура Сайту піддасться непропорційно великому і необгрунтованому навантаженні (наприклад, розсилка масових електронних листів — «спам»);
  • втручатися в роботу програмного забезпечення Сайту, або його функціональних елементів, включаючи розміщення на Сайті матеріалів, заражених вірусами, шкідливими програмами типу «троянський кінь», «бомба уповільненої дії» або іншими елементами, які можуть завдати шкоди програмній структурі Сайту або вплинути на її роботу.

Повідомлення

Всі номери «листи», «повідомлення та інші подібні вислови відносяться до електронного способу зв'язку (наприклад, електронною поштою), за умови збереження посилання на повідомлення стороною достовірних доказів того, що повідомлення було відправлено і отримано.

Обмеження відповідальності

Адміністрація сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні або випадкові збитки або випадковий штрафні збитки (включаючи, без будь-яких обмежень, збиток, нанесений в зв'язку з втратою підприємства, неукладенням договору, неотриманням доходу, даних, інформації або перервою в продуктивній діяльності), що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або неможливістю використання даного сайту або його змісту; або в зв'язку з цією угодою, навіть якщо Адміністрація сайту отримала повідомлення про можливість виникнення такого збитку або порушення. Крім умов, обумовлених в даній угоді, Адміністрація сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення або інші недоліки, а також несвоєчасність або недостовірність будь-якої інформації, що міститься на цьому Сайті.
Це не впливає на законні права користувачів. Ніякі пункти цих Умов і положень не можуть виключити або обмежити відповідальність Адміністрація сайту за будь-яку відповідальність, яка встановлена законом та не може бути обмежена за законом.

Вирішення конфліктів і суперечок

Користувач, який вважає, що його/її права і/або інтереси були порушені Адміністрацією сайту, може відправити претензію електронною поштою за адресою [email protected] українською або російською мовою з зазначенням повного юридичного імені (для юридичних осіб) або ім'я, прізвище та по батькові (для фізичних осіб), а також зворотної адреси (поштового та електронного) і контактного номера телефону.
Протягом 10 робочих днів після отримання претензії Адміністрація сайту зобов'язується відправити відповідь по суті на електронну адресу відправника, вказаний в листі.
Адміністрація сайту не розглядатиме анонімні скарги або скарги, які не містять правдиву або повну інформацію про відправника.
У разі, якщо відправник не задоволений відповіддю, отриманою від Адміністрації сайту, або користувач не отримав його в призначений час, процедура повинна бути пройдена заново через поштове листування. Для цих цілей використовується поштова адреса [email protected] Також термін відповіді від компанії в письмовій формі буде продовжений до 10 робочих днів.
© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard