Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...

Обмін та повернення

Відповідно до Закону України, ви можете зробити повернення або обмін товару з моменту отримання протягом 14 днів, якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена. Часткові повернення окремих товарів з замовлення або повернення товарів з пошкодженою упаковкою ми прийняти не зможемо.

На жаль, навіть найвідоміші бренди не застраховані від збою на виробництві. Якщо ви виявите брак, скажіть нам. Наш менеджер запропонує можливі рішення і розповість, як відправити посилку нам.

Головною умовою для цього передбачених Законом, є товар, який повинен бути НАЛЕЖНОГО вигляду (за винятком м'яких іграшок і надувних дитячих виробів, вони поверненню та обміну не підлягають, згідно того ж Закону України).

Він не був в експлуатації, зовнішній вигляд іграшки та упаковки повинен відповідати тому, який ви її отримали.

У Вас відповідно повинен бути товарний чек, що підтверджує покупку. Тоді ми зможемо відшкодувати вартість ТОВАРУ.

Вартість логістичних компаній і кур'єрів не можна відшкодувати, так як ви ними скористалися (послуга надана), і якщо прийняли товар, значить у вас немає претензій до них.

Оплата доставки — за рахунок відправника.

ЗАВЖДИ перевіряйте той товар, який ви отримуєте безпосередньо НА СКЛАДІ ПЕРЕВІЗНИКА, перед тим, як його забрати!

Єдине прохання: не повертайте нам товари, придбані в іншому магазині, продукцію, якої ви користувалися, а також вироби, за якими немає аргументованих причин для обміну або повернення. У всіх інших ситуаціях ми постараємося допомогти швидко і легко оформити обмін або повернення.

Контакти:

Телефон: +38 (096) 017 99 16
Email: [email protected]

Обмен и возврат

В соответствии с Законом Украины, вы можете сделать возврат или обмен товара с момента получение в течение 14 дней, если товар не был открыт, а целостность упаковки не нарушена. Частичные возвращения отдельных товаров с заказа или возврат товаров с поврежденной (вскрытой) упаковкой мы принять не сможет.

К сожалению, даже самые известные бренды не застрахованы от сбоя на производстве. Если вы выявили брак, скажите нам. Наш менеджер предложит возможные решение и расскажет, как отправить посылку нам.

Главным условием для этого, предусмотренным законодательством, товар, который должен иметь соответствующий вид (по исключением мягких игрушек и надувных детских изделий, они возврату и обмену не подлежат, согласно того же Закона Украины).

Он не был в эксплуатации, внешний вид игрушки и упаковки должен ОТВЕЧАТЬ тому, в котором вы ее получили.

У Вас соответственно должен быть товарный чек, который подтверждает покупку. Тогда мы сможем возместить стоимость ТОВАРА.

Стоимость логистических компаний и курьеров нельзя возместить, так как вы ими воспользовались (услуга была надана), и если товар был принят, значит у вас нет претензий к нему.

Оплата доставки - за счет отправителя.

ВСЕГДА проверяйте тот товар, который вы получаете непосредственно на складе Перевозчикаа, перед тем, как его забрать!

Единственная просьба: не возвращаюсь нам товары, приобретенные в ДРУГОМ магазине, продукцию, которой вы пользовались, а также изделия, по которым нет объективных причин для обмена или возврата. Во всех других ситуациях мы постараемся помочь быстро и легко оформить обмен или возврат.

Контакты

Телефон: +38 (096) 017 99 16
Email: [email protected]

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard