Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...
Немає в наявності
Шахматы 28 (C)

Шахи 28 (C)

Артикул: 8806s9406
Бренд: METR+
0
128 ₴
delivery vanДоставка по всій Україні. Відправлення з м. Київ.
Доставка Новая Почта Нова Пошта Відправлення
Сьогодні
Доставка УкрПошта УкрПошта Відправлення
Сьогодні
payment typesОплата. Картою, Google Pay, Apple Pay, LiqPay, Privat24, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб payment visa and mastercard payment liqpay

Опис Шахи 28 (C)

Діти і дорослі різного віку весело проведуть час, граючи в класичні ігри: шахи, шашки та нарди. Цей набір включає в себе все, що потрібно двом гравцям для гри в улюблені традиційні ігри, а саме: двосторонню дошку, кубики для гри в нарди, а також темні і світлі ігрові фігури.
Шахи - це гра для двох гравців, яка носить розважальний і змагальний характер. Гра ведеться на квадратній дошці, що складається з матриці вісім на вісім з чергуються кольоровими квадратними полями. Кожен гравець контролює один з двох комплектів ігрових фігур. На шаховій дошці по шістнадцять фігур з кожного боку, а саме один король, одна королева, дві тури, два коня, два слона і вісім пішаків. Мета цієї гри - поставити мат королю супротивника. Шах і мат - це ситуація, в якій король піддається прямій атаці, і для нього немає можливості зробити наступний хід.
Шашки - це гра для двох гравців, в яку можна грати на тій же ігровій дошці, що і шахи. Кожен гравець контролює 12 фігур певного кольору (замість 16, як в шахах). Мета полягає в тому, щоб захопити всі фігури своїм противникам, перш ніж він або вона захопить ваші. Переможе перший гравець, який захопить всі фігури супротивника.
У нарди грають дві людини з 15 шашками на дошці, що складається з 24 місць. Шашки рухаються відповідно до суми очок при киданні костів. Метою кожного гравця є пройти повне коло на дошці, зайти ними в свій будинок і зняти їх з дошки до того, як це здійснить суперник, при цьому блокую шашки суперника. Гравець виграє, викинувши всі свої шашки з дошки.

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard