Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...
Немає в наявності
Настольная игра "Мемка Мімка" 960032

Настільна гра "Мемка Мімка" 960032

Артикул: 8580
Бренд: Така Мака
0
325 ₴
delivery vanДоставка по всій Україні. Відправлення з м. Київ.
Доставка Новая Почта Нова Пошта Відправлення
Сьогодні
Доставка УкрПошта УкрПошта Відправлення
Сьогодні
payment typesОплата. Картою, Google Pay, Apple Pay, LiqPay, Privat24, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб payment visa and mastercard payment liqpay

Опис Настільна гра "Мемка Мімка" 960032

Весела настільна гра для розвитку емоційного інтелекту, рекомендована дитячими психологами і створена разом з професійними акторами. Наша гра розвиває емоційну сферу, комунікативні навички, акторські здібності, фантазію і вміння висловлювати свою думку. "Мемка Мімка" - гра, яка прекрасно підходить для великих компаній в літніх таборах або на позашкільних заняттях. Можна використовувати як в дитячому садку або школі, пояснюючи, якими бувають емоції, так і на комунікаційних тренінгах для дорослих, використовуючи більш складні варіанти гри. У коробці є шість ігор, які розвивають також і пам'ять, почуття гумору, фантазію і гарантують вечір розваг і сміху для малої і великої компанії без обмежень у віці.

Для компаній та сімейних вечорів Шість ігор гарантують вечір розваг і сміху для малої і великої компанії без обмежень у віці, а також, тренують пам'ять, почуття гумору, вміння придумувати. Правила прості, комфортно грати як з новачками так і професіоналам настільних ігор. Для психологів, вихователів і вчителів Мемка Мімка вчить вчасно розпізнати, правильно зрозуміти, а часом і проконтролювати свої або чужі емоції. Може бути як іграшкою для дітей, так і хорошим інструментом для тренування комунікативних навичок і вміння виважено приймати рішення.

Правила гри-розроблені для кожної гри окремо. Загальний принцип - в ігровій формі навчитися розпізнавати і розуміти свої і чужі емоції, керувати ними, знайомить з різноманіттям міміки і ставлення до навколишнього світу різних людей, розвиває пам'ять, емпатію, фантазію і комунікативні навички.

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard