Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...
Настольная игра Правда или Дело девичник 0005FGS

Настільна гра Правда або Справа дівич-вечір 0005FGS

Артикул: 8532
Бренд: Fun Games
0
342 ₴
Кількість :
delivery vanДоставка по всій Україні. Відправлення з м. Київ.
Доставка Новая Почта Нова Пошта Відправлення
Сьогодні
Доставка УкрПошта УкрПошта Відправлення
Сьогодні
payment typesОплата. Картою, Google Pay, Apple Pay, LiqPay, Privat24, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб payment visa and mastercard payment liqpay

Опис Настільна гра Правда або Справа дівич-вечір 0005FGS

Опис: Зібралися дівчинки, обговорили життя, хлопців, дітей, роботу ... ну і що потім? А потім вам варто зіграти в «Правда чи справа: Дівич-вечір». Ви точно надовго запам'ятаєте цей вечір, тому що ризикуєте померти від сміху або, як мінімум, раскраснеться від одкровень. А можливо наша гра навіть допоможе вам завести дуже цікаві знайомство або навпаки - втратити одну з подруг (жарт)))

Коротко про правила: Ви по черзі питаєте один одного «Правда чи Справа?». Якщо вибрали «Дело» - тягніть стик і виконуйте завдання з його фіолетовою сторони. «Правда» - вам необхідно відповісти на питання з червоною сторони стіки. Не можна вибирати одне і теж завдання більш ніж двічі поспіль. Ви можете відмовитися від виконання «Дела» або «Правди» не більше двох разів за гру. Після третього відмови інший гравець (і) призначає вам покарання (фантазуйте :))) і, яке, має виконати. У грі немає ні переможців, ні переможених - головне участь. Розслабтеся, будьте чесними і наполегливі, і ви отримаєте від гри максимум задоволення :)

Тип гри: Для компанії дівчат, 18+
У комплекті: 50 справ і 50 питань
Матеріал: ламінований картон
Виробник: Fun Games Shop, Україна

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard