Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...
Настольная игра Arial Морский бій 910350

Настільна гра Arial Морский бой 910350

Артикул: 8417
Бренд: Arial
0
136 ₴
Кількість :
delivery vanДоставка по всій Україні. Відправлення з м. Київ.
Доставка Новая Почта Нова Пошта Відправлення
Сьогодні
Доставка УкрПошта УкрПошта Відправлення
Сьогодні
payment typesОплата. Картою, Google Pay, Apple Pay, LiqPay, Privat24, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб payment visa and mastercard payment liqpay

Опис Настільна гра Arial Морский бой 910350

Морський бій - неймовірно популярна у школярів гра в настільному виконанні. Потрібно розставити свої кораблі найбільш хитрим способом, розкрити схему розташування кораблів супротивника і потопити їх! Гравці по черзі бомбардують кораблі. Гравці розміщують свої кораблі на верхньому (вертикальному) поле так, щоб між бортами двох кораблів був щонайменше один вільний сектор (клітинка). Гравці по черзі бомбардують кораблі супротивника. Якщо гравець потрапив, то противник повинен негайно повідомити про це. Якщо гравець не влучив у корабель противника, то відзначає це місце білої фішкою на нижньому полі, а хід переходить до супротивника.

Комплектація:

Ігрове поле
135 ігрових карток
6 фішок
кубик
Правила гри

Компанія Ариал - лідер на ринку України в сфері виробництва і продажу ігор для дітей всіх вікових груп, а також всієї родини. Продукція нашої компанії представлена в усіх основних магазинах України, які продають іграшки. Ігри компанії Ариал - найкращі засоби для розвитку і розваги наших дітей. Вони рекомендовані Художньо-технічною Радою Міністерства освіти і науки України як навчально-наочних ігрових посібників для дітей дошкільного та шкільного віку.

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard