Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...
Немає в наявності
Настольная игра Arial Пираты 911234

Настільна гра Arial Пірати 911234

Артикул: 8391
Бренд: Arial
0
181 ₴
delivery vanДоставка по всій Україні. Відправлення з м. Київ.
Доставка Новая Почта Нова Пошта Відправлення
Сьогодні
Доставка УкрПошта УкрПошта Відправлення
Сьогодні
payment typesОплата. Картою, Google Pay, Apple Pay, LiqPay, Privat24, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб payment visa and mastercard payment liqpay

Опис Настільна гра Arial Пірати 911234

Суть гри Arial Пірати: перед кожною партією гравці розкладають ігрове поле, що складається з 117 невеликих картонних клітин-квадратів. Кожен з цих квадратів кладеться сорочкою вгору, а значить, передбачити заздалегідь місце розташування жаданого скрині з золотом або, скажімо, ями-пастки абсолютно неможливо.

Гравці виступають в ролі тих, що змагаються екіпажів чотирьох кораблів. З того моменту, як перша команда ступить на берег острова, починається золота лихоманка: гравці намагаються виявити максимальну кількість скарбів з золотом і перенести жадані піастри на свій корабель.

Якщо черговий скриню з золотом виявляється в радіусі доступу відразу декількох протиборчих гравців, то поки щасливий шукач скарбів несе першу частину видобутку на корабель, інші гравці при першій нагоді готуються відхопити шматок золотого пирога ..

Комплектація: 121 картка, 37 ігрових монет, 12 ігрових фішок 4-х кольорів, інструкція

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard