Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...
Настольная игра Arial Капиталист 910022

Настільна гра Arial Капіталіст 910022

Артикул: 8382
Бренд: Arial
0
219 ₴
Кількість :
delivery vanДоставка по всій Україні. Відправлення з м. Київ.
Доставка Новая Почта Нова Пошта Відправлення
Сьогодні
Доставка УкрПошта УкрПошта Відправлення
Сьогодні
payment typesОплата. Картою, Google Pay, Apple Pay, LiqPay, Privat24, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб payment visa and mastercard payment liqpay

Опис Настільна гра Arial Капіталіст 910022

Капіталіст - це класична гра, яка вчить торгівлі нерухомістю, і надає можливість розпоряджатися великими грошима і швидко збагатитися. Починаючи з поля «ВПЕРЕД», Ви будете пересуватися по ігровому полю, купуючи і продаючи нерухомість, будуючи Будинки і Готелі. Слідкуйте за іншими гравцями, які зупиняються на Ваших ділянках нерухомості, - вони зобов'язані платити Вам оренду! Не забувайте отримувати по 200 тис. Кожен раз, коли перетинаєте поле «ВПЕРЕД»! Ваш успіх залежить від вигідних угод і передбачливих капіталовкладень.

Комплектація:

Ігрове поле
2 гральних кубика
8 гральних фішок
28 карток «Документ на право власності»
16 карток «Бюджет»
16 карток «Шанс»
16 карток «Торговельні операції»
Комплект спеціальних грошей
32 фішки «Дім»
12 фішок «Готель»
Інструкція

Компанія Ариал - лідер на ринку України в сфері виробництва і продажу ігор для дітей всіх вікових груп, а також всієї родини. Продукція нашої компанії представлена в усіх основних магазинах України, які продають іграшки. Ігри компанії Ариал - найкращі засоби для розвитку і розваги наших дітей. Вони рекомендовані Художньо-технічною Радою Міністерства освіти і науки України як навчально-наочних ігрових посібників для дітей дошкільного та шкільного віку.

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard