Магазин Працює. Слава Україні!
+38 (096) 017 99 16
Завантаження...
Игрушка для ванной Puzzle Water Fall 9907Ut

Іграшка для ванної Puzzle Water Fall 9907Ut

Артикул: 7842
Бренд: Same Toy
0
446 ₴
Кількість :
delivery vanДоставка по всій Україні. Відправлення з м. Київ.
Доставка Новая Почта Нова Пошта Відправлення
Сьогодні
Доставка УкрПошта УкрПошта Відправлення
Сьогодні
payment typesОплата. Картою, Google Pay, Apple Pay, LiqPay, Privat24, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб payment visa and mastercard payment liqpay

Опис Іграшка для ванної Puzzle Water Fall 9907Ut

Інтерактивний фонтан з великою кількістю аксесуарів - чудова іграшка для купання, з якої дитина точно полюбить водні процедури. Іграшка легко встановлюється у ванній за допомогою присосок. Конструкція у вигляді невеликого водопроводу. Є дві ємності, куди необхідно наливати воду і приводити таким чином іграшку в рух. У комплекті також 2 воронки і 2 аксесуара до них. Цікаве взаємодія, інтерактив і розвага під час купання з такою іграшкою забезпечені. Іграшка розміром: 22,5х22 см.

особливості:

В комплекті 2 воронки і 2 декоративних аксесуара - фігурка собачки і ведмедики, їх необхідно прикріпити до вирви. Одна з воронок має на дні невеликі дірочки. Така особливість зробить гру більш цікавою. Діти будуть намагатися якомога швидше вилити воду в водоспад.

Щоб запустити фонтан, необхідно наливати воду в дві ємності. Коли вода потрапить всередину, іграшка відразу ж почне видавати різні ефекти: очі на іграшці почнуть бігати вправо-вліво. Через «носик» іграшки буде виливатися вода. Також вода буде стікати з іншого отвору і потрапляти на водне протягом, який під дією води буде обертатися.

користь іграшки

Ігри під час купання корисні тим, що сприяють сенсорному розвитку дитини, адже вода - джерело енергії, сили і здоров'я. Після веселих водних процедур дитина буде відчувати себе радісно і енергійно. Спостерігаючи за рухом води, взаємодією інтерактивних елементів іграшки, дитина розвине аналітичне мислення. А яскраві кольори і чіткі форми повинні привертати увагу, стимулювати образне мислення і уяву дитини.

© 2022 "Синичка"
Наші соціальні мережі:
Доступні системи оплати: payment visa and mastercard